Прозорро.Продажі проходять процес перетворення з держпідприємства на акціонерне товариство

Прозорро.Продажі проходять процес перетворення з держпідприємства на акціонерне товариство

Прозорро.Продажі проходять процес перетворення з державного підприємства на акціонерне товариство.

Відповідне рішення затверджене Наказом Міністерства економіки №235 від 3 лютого 2022 року, яким також створено Комісію з реорганізації (перетворення) ДП “Прозорро.Продажі”.

Запис про відповідне рішення з перетворення внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) внесено 8 лютого 2022 року.

Відповідно до законодавства, встановлюється двомісячний строк для заявлення вимог кредиторами з моменту оприлюднення повідомлення про реорганізацію на сайті ЄДР. Відповідно, вимоги кредиторів розглядатимуться до 8 квітня 2022 року.

Кредитори можуть заявити свої вимоги до ДП “Прозорро.Продажі” особисто, листом на поштову скриньку за адресою вул. Бульварно-Кудрявська, 22, м. Київ, 01601 або на електронну пошту info@prozorro.sale.

Після реорганізації та проведення всіх реєстраційних дій, передбачених законодавством новостворене акціонерне товариство “Прозорро.Продажі” буде правонаступником усіх прав та обов’язків ДП “Прозорро.Продажі”.

Нагадаємо, ДП “Прозорро.Продажі” та ДП “Прозорро” — це два різні державні підприємства, які побудовані на принципах сім’ї Прозорро “усі бачать усе”, але адмініструють та розвивають різні електронні системи. ДП “Прозорро.Продажі” — для продажу державного та комунального майна на онлайн-аукціонах, ДП “Прозорро” — для проведення тендерів на закупівлю товарів, робіт і послуг державними установами. Обидва ДП підпорядковуються Міністерству економіки.